Reportáž z Barborka párty

07.01.2011 12:33

REPORTÁŽ Z BARBORKA PARTY 9.12.2010

 Více na www.podnikatelky.eu

 

Letošní Barborka Party MAPM se konala netradičně v  prostorách design hotelu Noem Arch v Brně. Na oblíbeném předvánočním setkání, kterého se zúčastnilo 120 hostů, si členky MAPM a pozvaní hosté mohli osobně popřát k nadcházejícím Vánocům a zhodnotit uplynulý rok.

Na začátku slavnostního večera moderátorka a zpěvačka v jedné osobě Michaela Dolinová přivítala prezidentku MAPM Olgu Girstlovou, která připomněla 10. výročí založení Moravské asociace podnikatelek a manažerek v Brně. Olga Girstlová stručně zhodnotila činnost MAPM za uplynulé období a nastínila nejvýznamnější projekty a aktivity na příští rok, mezi které patří nejen činnost a aktivity regionálních klubů v Brně, ve Zlíně a v Bruntále, ale také projekt mezinárodní konference „Žena – tvůrčí osobnost třetího tisíciletí“, jejíž sedmý ročník by se měl konat v květnu 2011 v Nairobi v Keni.

Za Regionální klub Brno, který akci pořádal, promluvila jeho předsedkyně, Pavlína Langerová. Pozvala všechny na pravidelná setkávání klubu, kde členky čeká v roce 2011 Křeslo pro hosta s panem Tomio Okamurou, viceprezidentem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a zároveň i jejím tiskovým mluvčím, nebo panem doktorem Otakarem Fojtem z Britské ambasády, který organizoval v Brně setkání v Novém kampusu Masarykovy univerzity s následníkem trůnu,  princem Charlesem,  princem z Walesu. Celou akci organizačně připravily členky výboru, paní Milena Kalová a Lucie Buchtová. Barborka Party by se také nemohla uskutečnit bez laskavé podpory sponzorů MAPM a partnerů večera. Již tradičním partnerem byla společnost ESTA, spol. s r.o., Spolumajitelka a obchodní ředitelka firmy, paní Mgr. Věra Dobrovodská je členkou RK Brno MAPM a finančně MAPM podporuje. Dále akci podpořili partneři Argan salon AZ servis a.s., AZ Watches, s.r.o., společnost  Bedenika, Boutique Elle, Dopita flor, Economy rating,  Femms, studio Gentop design, Home Comforts, klenotnictví Fr. Hanák, Madeleine- kosmetické delikatesy, stavební spořitelna Modrá pyramida, Multifunkční dům U Andersena, Optika Richter, styling modelek připravila firma Mary Kay a kadeřnictví Hair city. Mediálními partnery byli Brno Business a Top Tep navigátor. Hosty večera bylo taneční  studio Slunce a PureArts Management, o.s. pořadatel vystoupení SHEN YUN nad nímž a  také nad VIP večírkem převzal RK Brno MAPM záštitu.

Hlavními partnery večera byla CESTOVNÍ KANCELÁŘ  FIRO-tour a.s.  a společnost DYRBERG/KERN.  Majitelka obchodu značky DYRBERG/KERN,  který najdete v centru Brna, vedle Velkého Špalíčku, na ulici Mečová 8, paní Ing. Jana Zimová se postarala o nádherný vrchol večera a věnovala do tomboly šperky v hodnotě více než 30 tisíc korun.

Stejně jako v loňském roce měli hosté možnost shlédnout módní přehlídku, tentokrát luxusního prádla firmy Femms a společenských šatů francouzských značek Boutique Elle. Majitel prodejny luxusní kosmetiky a parfémů Madeleine, představil nový okouzlující parfém, umělecký zážitek přinesl tanec se závojem Studia Slunce. Součástí programu byla také degustace specialit hotelu Noem Arch, které osobně představil šéfkuchař Jan Rimpler. Kytičky pro oceněné připravila společnost Dopitaflor, kterou založil a vede pan Milan Dopita.

Během celého večera si mohli hosté prohlédnout vánočně laděnou dekoraci firmy Home Comforts nebo najít inspiraci na vánoční dárky v hodinkách Ingersoll od  společnosti AZ Watches, šperků značky Guy Laroche, které představilo klenotnictví Fr. Hanák a brýlích optiky Richtr. Bylo možné si vyzkoušet masáž Argan salonu, prohlédnout návrhy design studia Gentop a přitom ochutnávat výborné víno vinotéky U Andersena. K poslechu zazpívala Michaela Dolinová, moderátorka celého večera.